Košík

Způsoby doručení

Můžete si vybrat z několika typů dopravy.

  • Geis.

Doručení kurýrem na Vaši adresu. Společnost Geis umožňuje sledování Vaší zásilky na svých webových stránkách pod Sledování zásilek. V případě objednávky ve všední den do 10:00 je zpravidla zboží doručováno následující pracovní den.

Geis zašle zákazníkovi SMS avízo (pokud uvede své telefonní číslo) při převzetí zásilky do přepravy. Rovněž zašle avízo v den doručování, a to formou SMS zprávy a emailu, s upřesněním času doručení balíčku.

  • Osobně.

Vaši zásilku si můžete převzít i osobně na recepci našeho skladu VonTom (Flash Services), Business Park, Průmyslová 1306/7, 102 00 Praha 15 (první odbočka vpravo za autobusovou zastávkou).

Otevírací doba: PO-PÁ, 8:00 – 15:30.

Upozornění: při osobním odběru ve skladu není možné provést platbu na místě, je třeba mít objednávku zaplacenou předem. Vyčkejte na avízo emailem, že je objednávka připravena k předání ve skladu. Při vyzvednutí budete potřebovat číslo objednávky a jméno naší společnosti.

  • Zásilkovna.

Jednoduše si vyberete některou z poboček sítě Zásilkovna a balíček pro Vás na danou pobočku necháme doručit. Od okamžiku předání Zásilkovně trvá doprava zhruba 1-2 pracovní dny. Na pobočce čeká balíček až 7 dní. O cestě balíčku budete informováni emailem a SMS zprávami.

Zásilkovna přebírá balíčky o váze do 5 kg.

Způsoby platby

Můžete si vybrat z několika druhů platby.

  • Platba předem na účet (Comgate).

Po potvrzení objednávky mailem uhraďte uvedenou sumu na účet prodávajícího pomocí platebního systému Comgate.

Zboží je expedováno po připsání částky na účet prodávajícího. Platební brána Comgate umožňuje okamžité připsání částky na účet. O úspěšném zaplacení objednávky a expedici zboží budete informováni emailem.

  • Platba kartou on-line (Comgate).

Platba kartou on-line prostřednictvím platebního systému Comgate. Po potvrzení objednávky budete přesměrování do on-line platební brány Comgate, kde uhradíte platbu prostřednictvím své platební karty nebo svého internetového bankovnictví. Internetová platební brána umožňuje platby prostřednictvím platebních karet od kartových společností Visa i Mastercard. Platební brána plně podporuje zabezpečení 3D Secure a je naprosto bezpečná. Platební brána neposkytuje žádné informace o platební kartě prodávajícímu. Zboží bude expedováno po úspěšném potvrzení platby platební bránou.