Seznamte se s Heroes of Tenefyr

Spousta deskových/karetních her se prodává za ceny kolem 1000 korun i více.

Naši kooperativní (to znamená, že všichni hráči spolupracují) „Hrdinové z Tenefyru“ stojí přívětivých 599 korun.

Hra přitom obsahuje 162 karet (většina je krásně ilustrovaná), masivní figurku Zla (tu jen tak někde nenajdete) a ještě Seznam úspěchů (díky němu vás hra hned tak neomrzí).

Proč tak málo? Jsme nová, malá firma a chceme se dostat do povědomí hráčů. Máme jeden externí sklad, nemáme vlastní prodejny. Můžeme mít férové ceny. Umožňují nám fungovat a vy si naše hry můžete užít bez výčitek svědomí ohledně útraty.

A na vás nám záleží.

Už teď dostáváme nadšené ohlasy. Nenechte si ani vy ujít šanci být u vzniku něčeho nového a navíc ušetřit! 

Zajímají vás pravidla? Tady jsou:

ukázka volby jeskyně

1. Společně vyberete jeskyni, do které vyrazíte. Jeskyně mají úrovně od 1 do 5 a v každé jsou 4 náhodně vybraní nepřátelé.

2. Bojujete s prvním nepřítelem. Síla nepřítele závisí na počtu hráčů – ti musí spojit síly a nepřítele porazit. (Animace je v angličtině, ale hra je kompletně česky.)

3. Líznete si 3 karty ze svého balíčku. Nelíbí se vám? Můžete je odhodit a líznout si 3 nové. Tak často jak chcete (a jak vám balíček dovolí).

4. Zahrajete všechny karty. Využijete jejich zvláštní schopnosti a spojíte síly s ostatními hráči. Společně nepřítele porazíte.

5. Poberete kořist. Po porážce nepřítele kartu obrátíte a zařadíte ji na odhazovací hromádku hráče, který zasadil poslední ránu. Všichni jste teď o něco silnější a můžete do jeskyní vyšších úrovní.

Ve hře jde o spolupráci hráčů a tím pádem nehrozí nepříjemné pocity z toho, že jeden vyhraje a ostatní prohrají.

Nenajdete tu klasické dokupování a prodávání karet. Některé schopnosti a odměny vám však umožní vyměňovat karty se spoluhráči, či se karet přímo zbavit.

Spolupráce

Ve většině her se snažíte ostatní porazit. Heroes of Tenefyr jsou jednou z mála karetních her, ve kterých s ostatními spolupracujete.

Získávání karet

Hlavní způsob, kterým si budujete balíček, je boj s nepřáteli a získávání kořisti. Karty nepřátel se obracejí na stranu s kořistí.

Vyčerpání

Když vám dojdou karty v balíčku, jste vyčerpaní a nemůžete bojovat. Odhazovací hromádku mícháte, jen když vyjdete z jeskyně a odpočíváte.

Lízání karet a pokoušení štěstí

Odhoďte všechny karty z ruky a lízněte si nové tak často, jak chcete. Blížíte se tím ale k vyčerpání. Bude lepší lízat dál, nebo zahrát to, co už máte, a spoléhat na spoluhráče?

Různé schopnosti

Každý hrdina má od začátku zvláštní schopnost, díky které je silnější nebo může lépe podporovat ostatní. Stejně tak můžou různí hrdinové různě využívat některé karty kořisti.

Moment překvapení

Každá partie je jiná. Díky náhodnému sestavení jeskyní se nikdy nesetkáte se stejnými nepřáteli ve stejném pořadí. Nikdy tak nevíte, co vás čeká při otočení další karty.

Na serveru Board Game Geek mají Heroes of Tenefyr
hodnocení krásných 7,4 bodů z 10.
Na českých Zatrolených hrách 4,5 hvězdičky z 5.

A co o hře říkají hráči?

„…hra mě v lecčems překvapila. Čekal jsem ryzejší deckbuilding. Ale hra si z něj půjčuje jen něco a kombinuje ho s push-your-luck elementem. Který je ale zase dost řízený znalostí balíku.“

„Napínavé až do konce. Jednou jsme vyhráli díky úplně poslední tažené kartě.“

„…líbí se mi, že jsou pravidla poměrně jednoduchá… takže se člověk může soustředit na týmovou spolupráci.“

„Spousta flexibility a různých možností. Pokoušení štěstí je v téhle hře vážně parádní.“

„…vznikají situace zda raději jeskyni opustit a vrátit se plní sil, nebo jít do rizika a ušetřit drahocenný čas a tím získat víc karet. Mechanika boje nás hodně bavila.“

„…chtělo by to rozšíření…“ – (Můžeme prozradit, že i to se chystá.)

Jedná se tedy o zábavnou a zajímavou kooperativní karetní hru pro 1 až 4 hráče.
Navíc za super cenu.  Neváhejte s objednáním.

Objednejte nyní a získejte tyto bonusy

DOPRAVA ZDARMA

Automaticky byl aplikován kód „bonus1“ – objednejte nyní a za dopravu nezaplatíte ani korunu.

100 % ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Naše hra je super. Kdybyste ale měli jiný názor, poskytujeme záruku 100 % vrácení peněz. Objednejte a pokud se vám bude hra zdát nudná nebo s ní nebudete spokojení, do měsíce od jejího doručení se nám ozvěte. Vrátíte nám ji a my vám na oplátku vrátíme 100 % ceny.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte exkluzivní nabídky, možnost získání nových her za neopakovatelnou cenu a podobně.